Blaty klasyczne laminowane

HOME / Blaty klasyczne laminowane

Blaty klasyczne laminowane

Poszukujesz eleganckiego i ponadczasowego materiału, który wykorzystasz do stworzenia szafek, zabudowy lub innych mebli znajdujących się w kuchni, łazience lub domowym biurze? Skorzystaj z pomocy naszych projektantów, którzy wykonają dla Ciebie wyposażenie na wymiar z wykorzystaniem klasycznych blatów laminowanych. Poznaj zalety tego surowca i przekonaj się, w jaki sposób wykorzystujemy go w codziennej pracy polegającej na tworzeniu unikatowych elementów wystroju na zamówienie!

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o blatach laminowanych zanim je zamówisz!

Materiał, którego używamy do produkcji wyposażenia domowego na wymiar, jest niezwykle uniwersalnym surowcem bardzo powszechnie wykorzystywanym w branży meblowej. Blaty klasyczne laminowane stosowane są do wykończenia zabudów kuchennych, łazienkowych czy biurowych i nie tylko. Są wykonywane z płyty wiórowej, która następnie jest dokładnie pokrywana warstwą zabezpieczającego laminatu, dającego efekt eleganckiego i klasycznego wykończenia matowego, satynowego czy perlistego w przeróżnych strukturach drewna, kamienia oraz gładkiej. Należą do jednego z tańszych i najbardziej ogólnodostępnych rozwiązań, na które najczęściej decydują się Klienci zamawiający produkty z naszej oferty.

W jaki sposób należy dbać o blaty laminowane tak, aby wyglądały jak nowe przez lata?

Niebywałą zaletą materiału, za pomocą którego tworzymy wyposażenie domowe na wymiar jest jego wyjątkowa odporność na zarysowania, a także dostępność w różnorodnych kolorach i wykończeniach. Niestety poza tymi korzyściami istnieją również wady klasycznych blatów, a mianowicie duże ryzyko uszkodzenia warstwy laminatu, której nie da się naprawić – w takim przypadku należy wymienić cały element mebla. Jeżeli chcesz tego uniknąć i zadbać o wyposażenie domowe na zamówienie znajdujące się w kuchni, łazience czy biurze, pamiętaj o tym, aby:

– nie kroić bezpośrednio na powierzchni lady,
– czyścić je za pomocą wilgotnej szmatki lub delikatnego detergentu,
– unikać wpływu wysokiej temperatury, np. z gorącego garnka, miski.

Pozwól, że stworzymy dla Ciebie meble kuchenne, łazienkowe, biurowe na zamówienie na wskazany wymiar z wykorzystaniem opisanego surowca!

Back to Top
Shopping Cart
Close

Brak produktów w koszyku.

Added to cart