MEBLE NA WYMIAR

HOME / MEBLE NA WYMIAR
MEBLE

Meble na wymiar Gorzów Wielkopolski i okolice

Wnętrze bez stylowego i praktycznego wyposażenia domowego jest puste i niefunkcjonalne. Właśnie dlatego dbamy o to, aby cztery ściany Twojej kuchni, salonu, łazienki czy pomieszczeń komercyjnych nie straszyły pustką i przeobraziły się w przemyślanie zaprojektowane wnętrze. Zajmujemy się wykonywaniem projektów i produkcją stylowych mebli na wymiar dla Klientów indywidualnych, a także firm, biur czy hoteli, którym zależy na nowoczesnej aranżacji wybranych pomieszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z procesem przyjmowania i realizowania zamówień przez naszych specjalistów oraz skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę!

Indywidualne projekty mebli skrojonych na miarę Twoich potrzeb oraz wybranych wnętrz!

Każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania – starając się je spełnić wykonujemy w pełni spersonalizowane projekty wyposażenia domowego oraz elementów wystroju pomieszczeń użytkowych. W procesie produkcji bierzemy pod uwagę nie tylko Twoje preferencje, ale również predyspozycje wnętrza, które chcesz urządzić – jego wielkość, możliwości aranżacyjne oraz zachowaną w nim stylistykę. Produkcja mebli na wymiar w naszym wydaniu umożliwia stworzenie stylowego i funkcjonalnego wyposażenia, jakie tylko sobie wymarzysz!

Rodzaje zleceń wykonywanych w Meble Szmit – jakie usługi świadczy nasza firma?

Wykonujemy meble na wymiar na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic zarówno dla Klientów indywidualnych, którym zależy na wyposażeniu kuchni, łazienki czy innych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu, a także właścicieli firm, biurowców, hoteli lub innych wnętrz komercyjnych. Nasze usługi obejmują:

  • stworzenie projektu elementów wystroju w oparciu o Twoje potrzeby,
  • dokonanie dokładnych pomiarów we wskazanym wnętrzu,
  • produkcję wyposażenia domowego lub użytkowego,
  • montaż gotowego wyposażenia w Twoim domu, biurze lub hotelu.

Odmień przestrzeń, w której żyjesz i przyjmujesz swoich Klientów korzystając z usługi, jaką jest projekt i wykonawstwo mebli na wymiar – wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi specjalistami i przedstawisz swoją wizję, a my zajmiemy się resztą!

 

Krok po kroku

Proces produkcji mebli na wymiar

Jak wygląda realizacja?

Krok 1 – Twoje potrzeby

Masz dokładną wizję tego, jak będą wyglądały Twoje nowe meble? A może zupełnie nie masz pojęcia, poza tym, że potrzebujesz odmiany? Możesz nam przesłać zdjęcia, inspiracje i wskazówki albo zdać się na nas – zaprojektujemy i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Jakąkolwiek opcje wybierzesz, służymy radą i jesteśmy do dyspozycji.

Krok 2 – Pomiary w Twoim domu

To jedno z najważniejszych spotkań: dzięki niemu poznajemy się, możemy zobaczyć, jak Twoja wizja pasuje do pomieszczeń i całego domu, dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów i wyceniamy realizację. To spotkanie jest bezpłatne – po nim sam decydujesz, czy jesteś gotowy na współpracę.

Krok 3 – Czas realizacji

Czas realizacji mebli na wymiar jest zależny od wielu czynników: przede wszystkim od liczby i stopnia skomplikowania mebli, jakie mamy dla Ciebie wykonać oraz od naszych bieżących zleceń. Średni czas realizacji zlecenia to 2-3 tygodnie. Wszystko jednak ustalamy zawsze indywidualnie.

Krok 4 – Montaż w Twoim domu

Spotykamy się w Twoim domu i składamy gotowe meble. W cenie jest również instalacja sprzętu AGD i armatury kuchennej. W meble Szmit nie zostawiamy po sobie bałaganu – zawsze po sobie sprzątamy – tak, aby po naszym wyjściu cała rodzina bez problemu mogła wrócić do swoich obowiązków lub po prostu cieszyć się nowym wyglądem domu. Bez konieczności sprzątania po ekipie!

Krok 5 – Gwarancja

Masz czas, żeby przyjrzeć się swoim meblom i z nimi oswoić. Jeżeli coś budzi Twoje wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Przyjedziemy i bezpłatnie dokonamy niezbędnych poprawek.

Back to Top
Shopping Cart
Close

Brak produktów w koszyku.

Added to cart