MEBLE NA WYMIAR

HOME / MEBLE NA WYMIAR
MEBLE

Meble na wymiar Gorzów Wielkopolski i okolice

 

Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar: kuchnie, szafy, garderoby, nietypowe zabudowy, pokoje dziecięce, meble biurowe i meble łazienkowe – cokolwiek sobie wymarzysz, jest do zrealizowania. Napisz czego potrzebujesz, a my opowiemy Ci o szczegółach. zobacz realizacje

Nie wykonujemy jedynie odtwórczej pracy, a nasza pasja wychodzi daleko poza realizację zabudów wnęk – tworzymy własne meble. I to jakie! Przyjeżdżamy, sami dokonujemy pomiarów, za które nie pobieramy żadnej opłaty, projektujemy, doradzamy najlepsze rozwiązania i wyceniamy Twoje meble.

Tworzymy również z wielką dbałością o każdy detal stoły, stoliki i inne meble industrialne dostępne w stałej ofercie sklepu, a także przyjmujemy zamówienia na tego typu meble stworzone specjalnie dla Ciebie.
Wysyłamy towar w całej Polsce, mamy wygodny system płatności i pozytywnie ocenianą obsługę klienta. zajrzy do sklepu

 

Krok po kroku

Proces produkcji mebli na wymiar

Jak wygląda realizacja?

Krok 1 – Twoje potrzeby

Masz dokładną wizję tego, jak będą wyglądały Twoje nowe meble? A może zupełnie nie masz pojęcia, poza tym, że potrzebujesz odmiany? Możesz nam przesłać zdjęcia, inspiracje i wskazówki albo zdać się na nas – zaprojektujemy i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Jakąkolwiek opcje wybierzesz, służymy radą i jesteśmy do dyspozycji.

Krok 2 – Pomiary w Twoim domu

To jedno z najważniejszych spotkań: dzięki niemu poznajemy się, możemy zobaczyć, jak Twoja wizja pasuje do pomieszczeń i całego domu, dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów i wyceniamy realizację. To spotkanie jest bezpłatne – po nim sam decydujesz, czy jesteś gotowy na współpracę.

Krok 3 – Czas realizacji

Czas realizacji mebli na wymiar jest zależny od wielu czynników: przede wszystkim od liczby i stopnia skomplikowania mebli, jakie mamy dla Ciebie wykonać oraz od naszych bieżących zleceń. Średni czas realizacji zlecenia to 2-3 tygodnie. Wszystko jednak ustalamy zawsze indywidualnie.

Krok 4 – Montaż w Twoim domu

Spotykamy się w Twoim domu i składamy gotowe meble. W cenie jest również instalacja sprzętu AGD i armatury kuchennej. W meble Szmit nie zostawiamy po sobie bałaganu – zawsze po sobie sprzątamy – tak, aby po naszym wyjściu cała rodzina bez problemu mogła wrócić do swoich obowiązków lub po prostu cieszyć się nowym wyglądem domu. Bez konieczności sprzątania po ekipie!

Krok 5 – Gwarancja

Masz czas, żeby przyjrzeć się swoim meblom i z nimi oswoić. Jeżeli coś budzi Twoje wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Przyjedziemy i bezpłatnie dokonamy niezbędnych poprawek.

Back to Top
Shopping Cart
Close

Brak produktów w koszyku.

Added to cart