Fronty akrylowe

HOME / Fronty akrylowe

Fronty akrylowe

Szukasz drewnianych mebli do kuchni lub łazienki, które łączą niebanalny wygląd i wyjątkową trwałość? Mamy propozycję idealną dla Ciebie – czyli fronty akrylowe. Zarówno w wykończeniu matowym, jak i w wariantach z wysokim połyskiem cechują się niezwykle elegancką prezencją. Dostępna w naszej ofercie szeroka gama kolorów i dekorów z pewnością pozwoli Ci stworzyć aranżację idealną. Przekonaj się, dlaczego warto wykorzystać ten rodzaj mebli w projektowaniu wystroju mieszkania!

Jakie zalety wyróżniają fronty akrylowe?

Takie meble są cenione z wielu względów. Jednym z najważniejszych jest trwałość — ich gładka powierzchnia jest odporna na wilgoć i niezwykle prosta w czyszczeniu. Brak skomplikowanej faktury, frezowań, uchwytów i trudnodostępnych zakamarków sprawia, że z frontów akrylowych łatwo jest pozbyć się brudu, a także zapobiec długotrwałemu osadzaniu się zanieczyszczeń. Sprzyjają temu również powłoki antybakteryjne, a w wypadku wariantów matowych — również wysoka odporność na zarysowania i wykończenie Anty-Fingerprint. Dzięki tak szerokiemu spektrum zalet można je bez problemu wykorzystać w aranżacji najbardziej wymagających przestrzeni, takich jak kuchnia czy łazienka.

Akrylowe fronty w meblach — wszechstronność w aranżacji

Wyposażenie z tym typem wykończenia jest niezwykle uniwersalne. Jest tak nie tylko za sprawą trwałości i eleganckiej prezencji, lecz także dzięki wachlarzowi ciekawych wariantów estetycznych do wyboru. Akrylowe fronty dostępne są w kilku typach wykończenia — od wysokiego połysku, przez imitację tafli szkła aż po głęboki mat. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim w nowoczesnych, minimalistycznych stylach wnętrzarskich, choć nie ma przeciwwskazań, aby stanowiły również ozdobę kuchni retro.

Uwagę zwraca również gama kolorów i wzorów, które są dostępne na rynku. Fronty akrylowe mogą zarówno mieć jednobarwny dekor, jak i imitować naturalne drewno lub kamień — a wszystko to dostępne jest zarówno w niezwykle eleganckim macie, jak i wysokim połysku. Masz już wizję idealnych mebli do Twojego mieszkania? Skontaktuj się z firmą Meble Szmit — wykonamy je dla Ciebie na zamówienie!

Back to Top
Shopping Cart
Close

Brak produktów w koszyku.

Added to cart