Obrazy pouring – cena to nie wszystko!

Obrazy wykonane metodą pouringu coraz częściej pojawiają się w naszych domach. To urokliwa technika, która ma wielu swoich zagorzałych fanów w naszym kraju i na bieżąco zdobywa nowych! Efektowna abstrakcja uzyskana dzięki rozlewaniu farb pięknie prezentuje się w każdym domu, szczególnie na widocznym miejscu w salonie czy w domowym gabinecie. Tego typu obrazy bez problemu odnajdą się również w siedzibach firm. W Meble Szmit wykonujemy piękne obrazy pouringowe.

Obraz pouring – jaki kolor wybrać?

Możesz wybrać dowolny obraz z naszego sklepu lub zamówić taki, który wykonamy specjalnie dla Ciebie. W obu wypadkach musisz wybrać kolory, z których składa się obraz. W zależności od gustu, możesz wybrać miks odcieni lub kolor przewodni, który pasuje do Twojego domu – dzięki temu atrakcyjnie podkreślisz tą barwę w pomieszczeniu. Obraz pouring to piękna abstrakcja, która stworzy piękny akcent w Twoich wnętrzach!

Obrazy wykonane metodą pouringu to specjalność Meble Szmit – i jedyna odskocznia od drewna, na którą sobie regularnie pozwalamy! Sprawdź koniecznie nasz sklep i wybierz obraz, który będzie idealnie wyglądał w Twoim domu.

Masz wrażenie, że pomieszczenia w Twoim domu są pozbawione życia, nudne i puste mimo znajdującego się w nim wyposażenia? Do wystroju takich wnętrz nie potrzebujesz wielu ozdób – wystarczy, że postawisz na nowoczesne i oryginalne obrazy pouring dostępne w ofercie Meble Szmit! Proponujemy zarówno gotowe projekty lub płótna malowane na zamówienie z wykorzystaniem połączeń kolorystycznych, które najbardziej wpasują się w estetykę Twojego domu!

Abstrakcyjny nieład, który ma sens i pasuje do różnego rodzaju wnętrz!

Wydawać by się mogło, że wylanie farb na płótno nie da zaskakujących efektów – nic bardziej mylnego! Obrazy pouring wykonywane w Meble Szmit to abstrakcyjne dzieła sztuki składające się z różnorodnych barw układających się w oryginalne kształty. Dzięki swojej uniwersalności będą pasować do różnego rodzaju wnętrz – szczególnie pomieszczeń o minimalistycznym i prostym stylu, które potrzebują zastrzyku energii i koloru.

Zachęcamy do zapoznania się z obrazami namalowanymi techniką pouring w pracowni Meble Szmit lub zamówienia spersonalizowanej ozdoby.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Sort by:
Back to Top
Shopping Cart
Close

Brak produktów w koszyku.

Added to cart